ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

ХТО МОЖЕ БУТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ «My AMIC»?

Учасником програми лояльності «My AMIC» може стати будь-яка людина, що досягла віку 18 років і зробила заправку від 10 літрів бензину/дизельного пального або від 10 літрів газу.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ БОНУСНА КАРТКА «My AMIC»?

Вартість бонусної картки - 1 копійка. Отримати її можна тільки після того, як у чеку буде проведено не менше 10 літрів бензину/дизельного пального або від 10 літрів газу.

ЩО ДАЄ КАРТКА «My AMIC» – ЗНИЖКИ ЧИ БОНУСИ?

1) При оплаті пального з використанням бонусної картки — автоматично спрацьовує знижка на кожен літр.

2) При оплаті товарів з використанням бонусної картки — нараховуються лише бонуси.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ЗНИЖКИ?

1) При оплаті бензину або дизельного пального – після сканування активованої бонусної картки автоматично спрацьовує знижка в розмірі - 20 копійок за кожен літр.

2) При оплаті газу – після сканування активованої бонусної картки автоматично спрацьовує знижка - 10 копійок за кожен літр.

ЯК НАРАХОВУЮТЬСЯ БОНУСИ?

При оплаті товарів або послуг – після сканування активованої бонусної картки на неї автоматично нараховуються 30 бонусів за кожні 10 гривень (3 бонуси за кожну гривню).

НА ЩО МОЖНА ВИТРАТИТИ НАКОПИЧЕНІ БОНУСИ?

Стандартні бонуси програми лояльності можна витрачати лише на товари в магазинах АЗС. Порядок витрати бонусів, що нараховуються в межах окремих акцій - зазначається в умовах таких акцій.

ЗА ЯКІ ТОВАРИ БОНУСИ НЕ НАРАХОВУЮТЬСЯ?

Бонуси не нараховуються за покупку тютюнових виробів та алкогольні напої і оплату послуги поповнення мобільного рахунку.

ЗА ЯКІ ТОВАРИ НЕ МОЖНА РОЗРАХУВАТИСЯ БОНУСАМИ?

Бонусами не можна розраховуватися за алкогольні напої, тютюнові вироби, оплачувати поповнення мобільного рахунку. Також бонусами не можна оплачувати товари, на які встановлено мінімальні ціни, що регулюються державою.

ЯК ШВИДКО Я МОЖУ СКОРИСТАТИСЯ НАРАХОВАНИМИ БОНУСАМИ?

Скористатися нарахованими бонусами можна при наступній покупці після тієї, за яку вони були нараховані. (але тільки якщо Вами раніше вже була активована можливість витрати бонусів)

ЯК ДІЗНАТИСЯ КІЛЬКІСТЬ НАКОПИЧЕНИХ БОНУСІВ?

Кількість накопичених бонусів відображатиметься у Вашому чеку нижче переліку придбаних товарів / пального і в особистому кабінеті на цьому сайті — у розділі «Історія покупок».

ЯК ДОВГО МОЖУТЬ ЗБЕРІГАТИСЯ БОНУСИ НА МОЇЙ КАРТЦІ?

Невикористані бонуси зберігаються на картці протягом 1 року з моменту їх нарахування.

ЩО РОБИТИ У ВИПАДКУ ВТРАТИ/ПОШКОДЖЕННЯ БОНУСНОЇ КАРТКИ?

1) У разі втрати або пошкодження картки лояльності учасник програми повинен в найкоротші терміни повідомити про це Організатора програми лояльності, заповнивши форму зворотного зв’язку на цьому сайті (кнопка «ПОВІДОМИТИ ПРО ВТРАТУ АБО ПОШКОДЖЕННЯ КАРТКИ» внизу головної сторінки), картка буде заблокована.

2) Далі клієнт може на загальних підставах отримати нову картку і в разі активації її з того ж номера мобільного , з якого була активована попередня картка — на неї автоматично перерахуються збережені бонуси з заблокованої картки.

ЧИ МОЖУ Я КОРИСТУВАТИСЯ ДЕКІЛЬКОМА БОНУСНИМИ КАРТКАМИ?

Правилами програми «My AMIC» встановлено обмеження — один учасник програми може користуватися лише однією бонусною карткою. У разі виявлення Організатором інформації про наявність у одного користувача кількох активних карток — Організатор залишає за собою право заблокувати такі картки до з’ясування обставин.

ЯК МЕНІ АКТИВУВАТИ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМУВАТИ ЗНИЖКИ І НАКОПИЧУВАТИ БОНУСИ?

Для активації можливості отримувати знижки на пальне і накопичувати бонуси — необхідно відправити SMS-повідомлення з восьмизначним номером картки на короткий номер 8212. У якості підтвердження активації Ви отримаєте SMS-повідомлення відповідного змісту (вартість надсилання 1 SMS-повідомлення становить 1,50 грн. з урахуванням ПДВ, але без урахування відрахувань в ПФ).

ЯК МЕНІ УВІЙТИ В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ НА ЦЬОМУ САЙТІ?

a) Логіном для входу в особистий кабінет є номер мобільного , з якого Ви здійснили активацію можливості отримувати знижки та накопичувати бонуси.

b) Пароль для входу в особистий кабінет Ви можете знайти в SMS-повідомленні, яке отримали в якості підтвердження успішної активації можливості отримувати знижки та накопичувати бонуси. (Пароль можна змінювати, натиснувши на відповідну кнопку під полями введення логіну і пароля для входу в особистий кабінет на цьому сайті.)

ЯК МЕНІ АКТИВУВАТИ МОЖЛИВІСТЬ ВИТРАЧАТИ БОНУСИ?

Для найбільш швидкої активації можливості витрачати накопичені бонуси — просто заповніть в особистому кабінеті на цьому сайті обов’язкові поля в анкеті з персональними даними (Ім’я, Прізвище, Стать, Дата народження).