ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

ХТО МОЖЕ БУТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ «My AMIC»?

Учасником програми лояльності «My AMIC» може стати фізична особа, що досягла віку 18 років, проживає на території України і зробила заправку від 10 літрів бензину/дизельного пального або від 10 літрів газу.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ БОНУСНА КАРТКА «My AMIC»?

Вартість бонусної картки - 1 копійка. Отримати її можна тільки після того, як у чеку буде проведено не менше 10 літрів бензину/дизельного пального або від 10 літрів газу.

ЩО ДАЄ КАРТКА «My AMIC» – ЗНИЖКИ ЧИ БОНУСИ?

Надаються миттєві знижки на пальне та товари в магазині при АЗК, за умови використання картки лояльності «My AMIC» під час розрахунку у будь–якій формі (готівковій або безготівковій).

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ЗНИЖКИ НА ПАЛИВО?

За умовами Програми лояльності «My AMIC» за заправку пального надаються знижки в залежності від накопичення заправлених літрів протягом поточного місяця.

Накопичені літри за поточний місяць Бензин/Дизельне пальне Скраплений газ
грн/л грн/л
від 0 до 29,99 л 1,50 0,10
від 30 до 59,99 л 2,00 0,30
від 60 л 3,00 0,50
ЯК ПРАЦЮЮТЬ ЗНИЖКИ НА ТОВАРИ?

1. При купівлі супутніх товарів, що реалізуються в магазині при АЗК надається знижка у розмірі 1%.

2. При купівлі товарів групи Кафе, що реалізуються в магазині при АЗК надається знижка у розмірі 3%.

ЗА ЯКІ ТОВАРИ ЗНИЖКИ НЕ НАДАЮТЬСЯ?

Знижки не надаються за покупку тютюнових виробів, алкогольних напоїв та на оплату послуги «Поповнення мобільного рахунку».

ЩО РОБИТИ У ВИПАДКУ ВТРАТИ/ПОШКОДЖЕННЯ БОНУСНОЇ КАРТКИ?

1. У разі втрати або пошкодження картки лояльності учасник програми повинен в найкоротші терміни повідомити про це Організатора програми лояльності, заповнивши форму зворотного зв’язку на цьому сайті (кнопка «ПОВІДОМИТИ ПРО ВТРАТУ АБО ПОШКОДЖЕННЯ КАРТКИ» внизу головної сторінки), картка буде заблокована.

2. Далі клієнт може на загальних підставах отримати нову картку і в разі активації її з того ж номера мобільного , з якого була активована попередня картка — на неї автоматично перерахуються збережені бонуси* з заблокованої картки та накопичені літри.

* Бонуси можуть бути нараховані в разі технічної неможливості визначення діючої знижки за карткою Учасника, та технічної неможливості надання максимальної знижки Учаснику. В такому випадку бонуси нараховуються в розмірі недоотриманої знижки на пальне за карткою Учасника протягом трьох календарних діб.

ЧИ МОЖУ Я КОРИСТУВАТИСЯ ДЕКІЛЬКОМА БОНУСНИМИ КАРТКАМИ?

Правилами програми «My AMIC» встановлено обмеження — один учасник програми може користуватися лише однією бонусною карткою. У разі виявлення Організатором інформації про наявність у одного користувача кількох активних карток — Організатор залишає за собою право заблокувати такі картки до з’ясування обставин.

ЯК МЕНІ АКТИВУВАТИ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМУВАТИ ЗНИЖКИ?

Для активації можливості отримувати знижки — необхідно відправити SMS-повідомлення з восьмизначним номером картки на короткий номер 8212. У якості підтвердження активації Ви отримаєте SMS-повідомлення відповідного змісту (вартість надсилання 1 SMS-повідомлення становить 1,50 грн. з урахуванням ПДВ, але без урахування відрахувань в ПФ).

ЯК МЕНІ УВІЙТИ В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ НА ЦЬОМУ САЙТІ?

a) Логіном для входу в особистий кабінет є номер мобільного , з якого Ви здійснили активацію можливості отримувати знижки.

b) Пароль для входу в особистий кабінет Ви можете знайти в SMS-повідомленні, яке отримали в якості підтвердження успішної активації можливості отримувати знижки. (Пароль можна змінювати, натиснувши на відповідну кнопку під полями введення логіну і пароля для входу в особистий кабінет на цьому сайті.)